Başaracağımız daha çok iş var.

Türkiye'nin kalkınma serüveninde bugünlere ulaşmasını sağlayan özel girişimlerin tümü, ülkemizin ekonomik gelişimine yıllardır kesintisiz katkıda bulundu. Gururla söyleyebiliriz ki Apikoğlu, bu grubun lideri ve en eski üyelerindendir.

Bu toprakların ilk et ürünleri imalatçısı olan Apikoğlu, 1910 yılında Kayseri'de kuruldu. 1920 yılında üretimini İstanbul'a taşıyan firmamız her geçen gün büyüyerek ülkemizin en büyük et ürünleri imalatçılarından biri oldu.

Yıllar önce küçük bir işletme olarak çıktığımız bu yolda bugün, 75 çeşit et ürününün imal edildiği 15.000 metrekare kapalı, 45.000 metrekare açık alanda kurulu, son teknolojiye sahip, modern kombina tesislerimizle başarı dolu geçmişimizin kıvancını yaşıyoruz.

Yaptığımız her işte, uzun vadeli büyümeye ulaşmak için dünya çapında kabul gören standartların uygulanmasının vazgeçilmez olduğuna inanıyoruz. Türkiye'nin refahını artırmak ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla dürüstlük ve iş ahlakı ilkelerinden asla taviz vermeden ortaya koyduğumuz prensiplerimizin en önde geleni, her zaman, müşterilerimizin sağlığı oldu. Bu düşünce de kalite, özen ve profesyonellikle bir araya gelerek Apikoğlu'nu bu günlere getirdi.

Tüm küresel gelişmeleri takip edip dünyanın hızına yetiştik. Kapasitemizi artırmak için yatırım yaptık, fabrikamızı geliştirdik, iş olanakları sağladık. Böylece, müşterilerimizin hep takdirini kazanmayı başardık.

Apikoğlu bugünlere bir asırlık, sabırlı ve zahmetli bir çabanın sonucunda geldi. Kaliteden asla ödün vermeden, her zaman en ileri teknolojileri kullanarak, dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip onları ülkemiz şartlarına uyarlayarak... Buna çalışanlarımızın katkısı da eklenince; Apikoğlu Türk gıda sanayinde bugünkü yerini almış oldu.

Kurulduğu ilk günden beri kalite yatırımlarına ağırlık veren Apikoğlu, aradan geçen yılların sonunda TSE, ISO 9001 ve HACCP kalite belgeli dev bir sanayi tesisi haline geldi. Tüm bu yatırımlar, iki yıl üst üste alınan "Altın Marka" ödülleri ile tescillendi. Apikoğlu bununla da kalmadı, dünyanın en önemli markalarının doğuş hikayelerinin anlatıldığı “Markaların Öyküsü” kitabında yer alan 10 Türk markasından biri oldu.

Biz, tüm Apikoğlu ailesi olarak, bu başarılardan derin mutluluk duyuyoruz. İnanıyoruz ki, gelecek dönemlerde yatırımlarımız, üretimimiz ve sosyal alanlardaki etkinliğimiz devam edecek.

Bugün ortak bir tutku ve profesyonel anlayış ile iş ve sorumluluklarını yerine getiren her Apikoğlu çalışanı; ülkesine, toplumuna, ailesine ve dostlarına hizmet etmenin onurunu duyuyor. Bu anlayış ile Türkiye'nin bir ucundan diğerine binlerce müşterisi ile gelişen, büyüyen ve ilerleyen köklü bir çınar gibi, sonsuza uzanacak olmanın heyecanını yaşıyor, her gün ülkemizin ümit verici geleceğine katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Ve diyoruz ki,
Başaracağımız daha çok iş var…

09.03.2017

HAKKIMIZDA

ÜYE İŞLEMLERİ

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

S.S.S

SÖZLEŞMELER

 

Hakkımızda Yeni Üyelik Eski Siparişlerim Garanti - İade Şartları Gizlilik Politikası
İletişim Bilgilerimiz Üye Girişi Sipariş Takibi Ödeme Yöntemleri Üyelik Sözleşmesi
Banka Hesaplarımız Üyelik Bilgileriniz Kargo Firması Nasıl Sipariş Verilir
  Adres Bilgileriniz    
  Şifre Değiştirme    
       

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.