Eşsiz Lezzetimizin Doğuşu

Apikoğlu tam bir asırdır sorumlu üretici kimliği ile malzeme kalitesinden ödün vermeden aynı kalite standartlarında eşsiz lezzetler üretiyor. Zaman içerisinde son üretim teknolojilerini takip eden Apikoğlu, Türk damak tadına uygun geleneksel yöntemlerden de asla vazgeçmiyor. Apikoğlu ailesi kendisinin yiyemeyeceği hiçbir ürünü Türk halkına sunmuyor.
 
45.000 metrekare açık alan üzerine kurulu 15.000 metrekare kapalı alanda, son teknolojiye sahip, Türkiye’nin halihazırdaki en hijyenik kombinalarından biri olaran modern üretim üssünde, 75 çeşit et ürünü imal ediliyor.
 
Eşsiz lezzetlerin üretimi sırasında kullanılan tüm etler, veteriner hekimler kontrolünde İslami usullere göre kesilen büyükbaş hayvanlardan elde ediliyor. Apikoğlu’nun eşsiz lezzetlerinde kullanılan tüm etlerin üretimi ise, gıda mühendisleri kontrolünde hijyen kurallarına dikkat edilerek gerçekleşiyor. Kalite ve sağlık aşamalarını, 2 veteriner hekim ve 3 gıda mühendisi hammaddenin eşsiz lezzetlere dönüştürülmesine kadar takip ediyor ve Apikoğlu’nun bir asırlık garantisiyle Türk halkına sunuyor.

13.03.2017

HAKKIMIZDA

ÜYE İŞLEMLERİ

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

S.S.S

SÖZLEŞMELER

 

Hakkımızda Yeni Üyelik Eski Siparişlerim Garanti - İade Şartları Gizlilik Politikası
İletişim Bilgilerimiz Üye Girişi Sipariş Takibi Ödeme Yöntemleri Üyelik Sözleşmesi
Banka Hesaplarımız Üyelik Bilgileriniz Kargo Firması Nasıl Sipariş Verilir
  Adres Bilgileriniz    
  Şifre Değiştirme    
       

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.